top of page
fotografė Deimantė Rudžinskaitė

LABAS! AŠ ESU DEIMANTĖ.

KODĖL FOTOGRAFIJA? Ilgametė patirtis byloja, jog iš visų mano pojūčių geriausiai išlavintas yra rega, taigi ėmiausi fotografijos.

FILTRAS. Fotografuoju nuo 2013 metų. Per tą laiką spėjau suprasti, jog kūrybiniam procesui būtinas humoras, sugebėjimas juoktis iš savęs, tavęs ir viso mus supančio pasaulio. Jeigu manote, jog turite šias savybes - labai džiaugiuosi, jog jūs čia! Jei esate įžeidus pasipūtėlis - galite negaišti laiko, vis tiek nesuprasime vienas kito.

ĮKVĖPIMAS. Mano mūzas sužadina filmai apie XX amžiaus pabaigą, gatvės mada, indie rokas ir elektronika, ilgi pasivaikščiojimai po mišką, pasaulio aktualijos ir filosofija. Bet, reikia pripažinti, daugiausia įtakos kūrybos raidai parsinešu iš Pinterest.

O DABAR RIMTAI. Fotografuoju tai, ką labiausiai myliu - žmones. Pastebėti jautriausius momentus padebesiais skrajojančių įsimylėjelių žvilgsniuose, atskleisti moterų spinduliuojamą žavesio bei seksualumo magiją, o kartu su ilgakojėmis manekenėmis eksperimentuoti ieškant akį traukiančių pozų. Kurti istorijas, kurios taps gražiausiais prisiminimais - tai mano aistra, tai aš sugebu geriausiai.

DRĄSIAI MAN RAŠYKITE! Visada geranoriškai ir su dideliu užsidegimu padėsiu išspręsti visus klausimus susijusius su pasiruošimu fotosesijoms. Kiek galėdama žarstysiu patarimus bei sukauptas idėjas. Labai laukiu jūsų laiškų, užklausų, pasiūlymų! Bendradarbiaudami ir įsiklausydami į vienas kitą būtinai sukursime kažką tobulo!

bottom of page