top of page

SUSITIKIMAS SU KRISTINA

Meilė maistui atvedė Kristiną į subalansuotos mitybos karalystę, kurioje verda ne tik puodai, bet ir daugybė kitų papildomų darbų. Visų jų neišvardinsiu, bet paminėsiu akivaizdžiausius - receptų kūrimas, blogo "Ant medinės lentelės" puoselėjimas, maisto fotografavimas, produktų reklamavimas ir net knygos leidimas (tiesa, knyga jau parašyta, netgi turėjau progą pačiupinėti ir pauostyti šviežiai atspaustą patį pirmąjį egzempliorių!).

 

Priešistorė

Šią žavingą devyndarbę pirmą kartą sutikau fotografuodama mados kolekcijos pristatymo renginį. Ne paslaptis, kad tokie renginiai įprastai būna tipinių pamaivų susibūrimo vieta, kur svečiai ateina pasipuikuoti apdarais ir statusais, o fotografai - pasilyginti objektyvų ilgiais. Mes su Kristina stoviniuodamos kampelyje šnekučiavomės žemiškomis temomis, pavyzdžiui apie tai, kokia sunki pareiga yra visą vakarą trypčioti su smailianosiais aukštakulniais, kai tikrame gyvenime esi sportbačių žmogus. Tiesą sakant, tąkart žinojau tik jos vardą, taigi net nesupratau su kokia talentinga moterimi turiu reikalų. Suvedžiau galus po kelių mėnesių "Ant medinės lentelės" Instagram profilyje pamačiusi savo pačios darytą nuotrauką iš to vakaro. Vėliau mudviejų keliai susikirto bendrų pažįstamų vestuvėse. Ten buvau dar kartą ir galutinai papirkta tos šilumos ir nuoširdumo.

Pakviečiau ją susitikti

Tokia jau ji - pirma sutinki didžiulę gražią šypseną, o tik po to Kristiną. Na o sutikus Kristiną pasipila kalbos. Taip, šis žmogus mėgsta reikšti mintis žodžiais. Pokalbio eigoje pasigirsta paprastojo mirtingojo ausiai malonūs pasisakymai: nors be galo myli ir atsakingai žiūri į savo darbą, net nemėgina nuslėpti, jog kartais tingi gaminti, valgo čipsus ir valandų valandas leidžia žiūrėdama serialus. Beje, apie serialus griežtai - kam nepatinka serialas "The office", tas neturi humoro jausmo. Kaip tikra subalansuotos mitybos guru, su savimi nešiojasi pietus - avižų kokteilį ir saujelę riešutų. Džiaugiasi nuostabiu rudeniniu oru, nori fotografuotis miške. Rankose laiko pirmąją savo knygą - didi diena! Pušyne sėdasi į samanas, kabarojasi ant aukštų kelmų, per šaknis ir smėlį strikinėja su vienu dydžiu per mažais batais. Visais įmanomais būdais stengiasi išvengti susidūrimo su vorais.

Man labai patinka kontrastai, todėl fotosesijose mėgstu "išlaisvinti" žmones iš jų kasdienio amplua arba komforto zonos, dažniausiai tai išreiškiu apdarais, neįprasta aplinka arba įmantriais makiažais. Su Kristina viskas paprasčiau. Norint atskleisti neatpažintas jos puses, tereikia paprašyti nesišypsoti. Ir štai, pozityvo spindulėlis tampa moterimi giliu žvilgsniu.

 

bottom of page