top of page

SUSITIKIMAS SU RASA

Mūsų su Rasa istorija prasidėjo šią vasarą, jai to nežinant. Toks jau tas radijo laidų vedėjų likimas - kartais tampi geriausiu draugu nepažįstamiesiems.

Dienų dienomis retušuojant nuotraukas pasijutau labai vieniša, tad ieškojau būdo, kaip tobulėti dirbant, kai vienintelis laisvas nuo darbo organas yra ausys. Pradėjau klausytis "Žinių radijo" laidų įrašų. Likau sužavėta tokiu intelektualiu ir išliekamąją vertę turinčiu radijo turiniu bei išsirinkau laidą favoritę "Ką žmonės dirba", kur mielu ir maloniu balsu Rasa kalbina jai įdomius žmones, o šie dalinasi istorijomis apie sėkmes ir nesėkmes savo rankomis lipdant karjeros laiptus Lietuvoje. Rasos laidos yra geras spyris į užpakalį judant link svajonių ir gaivaus oro gūsis susmirdusiems savo nuobodžiose rutinose. "Ką žmonės dirba" kūrėja ir vedėja puikiai išmano savo darbą, nes kaip ir jos pašnekovams, taip ir pačiai teko nueiti labai įdomų profesinį kelią: Londone susikūrė karjerą, tačiau aplankius nušvitimui viską metė ir grįžo čia, kad įtikintų mus visus, jog Lietuva yra puiki vieta gyventi ir siekti svajonių.

Pakviečiau šią nuostabią merginą susitikimui. Teigiamą atsakymą gavau akimirksniu :)

Pasiruošimas fotosesijai, kai vyksta grožio procedūros, yra magiškas laikas paplepėjimams niekur neskubant. Ir nors pažiūrėjus į Rasos profilius socialiniuose tinkluose akys raibsta nuo nesuskaičiuojamos galybės jos darbų darbelių ir veiklų, tą ketvirtadienį laikas sustojo ir mes ramiai sau šnekučiavomės. Bigudukais išdabinta Rasa pasakojo, kad mėgsta boksą ankstyvais rytais, makiažui skiria apie 5 minutes per dieną, o su stresu kovoja valgydama sūrio skonio čipsus. Taip pat rekomendavo keliones moteriškoje kompanijoje. Pamačiusi save veidrodyje pasakė, kad atrodo lyg išsiruošusi į pasimatymą su Bonapartu.

Pasisekė visapusiškai - mano modelis ne tik komunikacijų, bet ir valgyklų bei kavinių ekspertė. Po smagios fotosesijos romantika alsuojančiame Žvėryne, aplankėme nuostabią Rasos rekomenduotą valgyklą, kur patenkinome savo alkį cepelinais su daug grietinės. Argi ne tobulas finalas?Anksčiau apie tai negalvojau, bet rašydama šį tekstą supratau, kad Rasa nemažai prisidėjo prie šio mano projekto atsiradimo. Besiklausydama jos laidų supratau, kiek daug įdomių žmonių yra aplink mus. Ir kaip gera vieniems kitus įkvėpti!

bottom of page