top of page

Fotosesija namuose

Jei ruduo kandžiojasi savo šaltais dantukais, dangus neprašvinta jokiu paros metu, iš tų tamsių debesų kur ne kur vis iškrenta lietus paversdamas miestą purvo bala, o vėjas - lyg išprotėjusi teta - galvoja, jog glosto, bet iš tiesų tik tragiškai sutaršo šukuoseną...

Aprašymas skamba liūdnai, bet ne taip liūdnai kaip jausmas tavo širdyje, jei pasauliui griūvant nuo baisios rudens stichijos, tu labai užsinorėjai fotosesijos! Nenusimink. Galima sugalvoti ne viena išeitį. Ankstesniame įraše užsiminiau apie vietas, kurios apsaugotų fotosesiją nuo lietaus, tačiau šį kartą didžiausią dėmesį norėčiau skirti vienai mano mėgstamiausių lokacijų - namams.

Tai kodėl tie namai tokie geri? Pradėkim nuo to, jog namie yra visa tavo spinta! Vadinasi, bus išvengta žilstančių plaukų besirenkant tą vieną vienintelį, geriausią iš geriausių rūbų derinį. Pasitardama(s) su fotografu (mat pašalinė akis kartais gali pastebėti netikėtai nuostabių dalykų) fotosesijos metu gali persirenginėti, kiek tik širdis geidžia, išbandydama(s) visus gražiausius apdarus bei aksesuarus. Kitas labai svarbus dalykas - daiktai daikteliai (knygos, baldai, gėlės, kavos puodelis, veidrodžiai, užuolaidos ir t.t.), kurie fotografijoms įpučia gyvybės ir šiek tiek žavingos buities, taip pat atveria plačiausius kelius kompozicinėms galimybės nuotraukose, jos tampa natūralesnės, emocingesnės. Ne paslaptis, madingose hipsteriškose kavinėse galima rasti kampelių, kur pridėliota visokių jaukių daikčiukų interjeruose primenančiuose namus. Tačiau jei laikai save kuklumo įsikūnijimu ir manai, jog jaustumeisi nepatogiai pozuodama(s) kitų kavinės lankytojų akivaizdoje, tuomet namai - ideali vieta tavo fotosesijai.

Ir paskutinis klausimas, kurį reikėtų aptarti: o ką daryti, jei nesižavi namais, kuriuose gyveni? Skelbimų portalai knibžda nuo gražiausių butų, kuriuos galima išsinuomoti keletai valandų! Tad išsirink patraukliausią (čia irgi neužmiršk paklausti fotografo nuomonės) ir susitempk ten visą savo garderobą - pasijusi kaip namie :) Namuose gyvena tavo siela, jie pilni tavęs, tad ir nuotraukos bus apie tikrą tave. Tad marš valytis dulkių ir skambinti savo mėgstamam fotografui! :)

bottom of page